Dobra decyzja! Gratulacje!

Jesteś o krok do zaprojektowania kolejnego etapu w swoim zawodowym życiu, własnej marki oraz wprowadzenia koniecznych zmian, aby móc realizować nowe cele pod okiem Anny Proszowskiej-Sala w Programie Marka Artysty Muzyka – Masterclass.

Dane płatności

Twoje zamówienie

Produkt Podsuma
Symbol zastępczy
Marka Artysty Muzyka – Masterclass by Anna Proszowska-Sala - Pakiet Gold
  × 1
2,030.00 
Symbol zastępczy
Platforma kursu online
  × 1
0.00 
Podsuma 2,030.00 
Łącznie 2,030.00 
  • Płać z PayPal; możesz zapłacić kartą kredytową jeśli nie masz konta PayPal.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Rekomendacje

Artyści o Masterclass z Anną Proszowską-Sala

“Współpraca ze wspaniałą Anną Proszowską – Sala w roli coacha i mentora to bardzo kształcąca, pomocna systematyzująca działania podróż zawodowa dla osób kreatywnych zawodowo, podążających za swymi pasjami i marzeniami.”

Dr hab. Anna Wandtke, Artist, Violin

Bezpieczna Płatność
100% Satysfakcji
Dbamy o Twoje Dane

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Kiedy zaczyna się kurs i jak długo trwa?

Kurs zaczyna się 10.06.2022 i trwa do 10.09.2022. Każdy z uczestników na tydzień przed rozpoczęciem Programu otrzyma szczegółową agendę szkoleń oraz sesji Q&A.

Gdzie kurs Marka Artysty – Masterclass będzie się odbywać?

Kurs w całości odbywa się on-line, za pośrednictwem aplikacji Zoom Video Communication, dzięki czemu będziesz mógł wziąć w nim udział z każdego miejsca na ziemi, a w razie potrzeby wrócić do wykładów, ćwiczeń i materiałów edukacyjnych w każdej, dogodnej dla Ciebie chwili.