Dobra decyzja! Gratulacje!

Jesteś o krok do zbudowania rozpoznawalnej marki w świecie sztuki i osiągnięcia Twoich wyznaczonych celów pod okiem Anny Proszowskiej-Sala w Programie Marka Artysty – Masterclass.

Dane płatności

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Program Marka Artysty Masterclass Silver  × 1 1,030.00 
Kwota 1,030.00 
Suma 1,030.00 
  • Płać z PayPal; możesz zapłacić kartą kredytową jeśli nie masz konta PayPal.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Opinie o współpracy z Anną Proszowską-Sala

“Współpraca ze wspaniałą Anną Proszowską – Sala w roli coacha i mentora to bardzo kształcąca, pomocna systematyzująca działania podróż zawodowa dla osób kreatywnych zawodowo, podążających za swymi pasjami i marzeniami.”

Dr hab. Anna Wandtke, Artist, Violin

Bezpieczna Płatność
100% Satysfakcji
Dbamy o Twoje Dane

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Kiedy zaczyna się kurs i jak długo trwa?
Kurs rozpoczyna się 22.08.2020 i kończy 22.10.2020. Każdy z uczestników na tydzień przed rozpoczęciem Programu otrzyma szczegółową agendę szkoleń, sesji Q&A, a z osobami, które wykupią formułę GOLD będę kontaktowała się osobiście, aby ustalić terminy i szczegóły indywidualnych sesji coachingowych i mentoringowych.
Gdzie kurs Marka Artysty – Masterclass będzie się odbywać?
Kurs w całości odbywa się on-line, za pośrednictwem aplikacji Zoom Video Communication, dzięki czemu będziesz mógł wziąć w nim udział z każdego miejsca na ziemi, a w razie potrzeby wrócić do wykładów, ćwiczeń i materiałów edukacyjnych w każdej, dogodnej dla Ciebie chwili.
Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Please wait while we redirect you...