Dobra decyzja! Gratulacje!

Jesteś o krok do zaprojektowania kolejnego etapu w swoim zawodowym życiu, własnej marki oraz wprowadzenia koniecznych zmian, aby móc realizować nowe cele pod okiem Anny Proszowskiej-Sala w Programie Marka Artysty Muzyka – Masterclass.

Billing details

Your order

Product Subtotal
Marka Artysty Muzyka – Masterclass by Anna Proszowska-Sala - Pakiet Silver  × 1 1,350.00 
Platforma kursu online  × 1 0.00 
Subtotal 1,350.00 
Total 1,350.00 
  • Płać z PayPal; możesz zapłacić kartą kredytową jeśli nie masz konta PayPal.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza privacy policy.

Rekomendacje

Artyści o Masterclass z Anną Proszowską-Sala

“Współpraca ze wspaniałą Anną Proszowską – Sala w roli coacha i mentora to bardzo kształcąca, pomocna systematyzująca działania podróż zawodowa dla osób kreatywnych zawodowo, podążających za swymi pasjami i marzeniami.”

Dr hab. Anna Wandtke, Artist, Violin

Bezpieczna Płatność
100% Satysfakcji
Dbamy o Twoje Dane

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Kiedy zaczyna się kurs i jak długo trwa?

Kurs rozpoczyna się 15.09.2021 i kończy 15.12.2022. Każdy z uczestników na tydzień przed rozpoczęciem Programu otrzyma szczegółową agendę szkoleń oraz sesji Q&A.

Gdzie kurs Marka Artysty – Masterclass będzie się odbywać?

Kurs w całości odbywa się on-line, za pośrednictwem aplikacji Zoom Video Communication, dzięki czemu będziesz mógł wziąć w nim udział z każdego miejsca na ziemi, a w razie potrzeby wrócić do wykładów, ćwiczeń i materiałów edukacyjnych w każdej, dogodnej dla Ciebie chwili.